DELAVCI V PROIZVODNJI in MONTAŽI SENČIL

Opis delovnega mesta

  • izdelava produktov v proizvodnji
  • montaža senčil in ostalih produktov
  • priprava in prenos materiala
  • delo na terenu po vsej Sloveniji
  • delo s 3D tiskalnikom

Pogoji

  • izobrazba: osnovnošolska ali srednješolska
  • alternativna izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, elektronika in avtomatizacija
  • izkušnje niso potrebne, zaželeno pa je osnovno znanje mehanike in elektronike
  • prijazna komunikacija s strankami
  • pripravljenost na terensko fizično delo
  • natančnost, zanesljivost in dobro sodelovanje v teamu
  • urejenost, dostopnost in pozitivna naravnanost
  • naklonjenost do pridobivanja novih znanj ter proaktiven odnos do dela
  • vozniški izpit B kategorije
  • tekoče razumevanje slovenščine.

Kaj vam ponujamo

  • zaposlitev za določen čas s poskusno dobo
  • urejeno delovno okolje in visoko motivirano ekipo
  • ustaljen delovni čas od ponedeljka do petka
  • redno in stimulativno plačilo
  • uvajanje z mentorjem
  • interna in eksterna izobraževanja.
  • delo v sodobno opremljenem podjetju;
  • prijetno delovno okolje;
  • redno in stimulativno plačilo;

Lokacija dela:

  • sedež podjetja v Trzinu;
  • delo na terenu.

Ponudbe pošljite na info@designvertikal.si ali nas pokličite na (041) 633 218.

ŠTUDENTSKO DELO V ADMINISTRACIJI

Delovno mesto: delo v pisarni, pomoč na terenu

  • pomoč pri administrativnih opravilih
  • prevzemi blaga na terenu
  • izdaja blaga
  • sprejemanje telefonskih klicev

Pričakujemo:

  • izkušnje s podobnim delom,
  • možnost redne zaposlitve,
  • dobre organizacijske, komunikacijske sposobnosti,
  • pripravljenost na timsko delo, sodelovalnost, nekonfliktost, fleksibilnost,
  • motivacijo za delo, samoiniciativnost, natančnost, dobro samoorganiziranost,
  • samostojnost, natančnost,
  • izpit B kategorije.

Nudimo:

  • zaposlitev preko študentske napotnice ali s.p.

POSPEŠEVALCE PRODAJE

Delovno mesto: Zunanji partner za namen pospeševanja prodaje

  • Pridobivanje novih projektov
  • razgibana zaposlitev polna mentalnih izzivov,
  • dinamično delo,
  • fleksibilno delavno okolje z možnostjo dogovora glede določenih pogojev dela,
  • možnost dela v uspešnem podjetju polnem pozitivne energije,
  • delo v urejenem okolju.

  • Izkušnje s podobnim delom (vsaj 5 let na podobnem delovnem mestu),
  • izobrazba: visokošolska 2. stopnje oz. visokošolska univerzitetna (prejšnja); smer gradbeništvo ali alternativno arhitektura in urbanizem,
  • strokovni izpit je zaželjen, ni pa nujen,
  • znanje vsaj enega svetovnega tujega jezika,
  • znanje uporabe MS Office in AutoCad,
  • znanje s področja urejevalnikov besedil, dela s preglednicami, dela z bazami podatkov,
  • prodajno usmerjenost,
  • sposobnost dela pod pritiskom,
  • izpit B kategorije in lasten prevoz.

Nudimo:

  • zaposlitev preko s.p. ali d.o.o..

Ponudbe pošljite na info@designvertikal.si ali nas pokličite na (01) 530 41 00.

EnglishSlovenia